Auto ramt gevel van onlangs verbouwde Lidl in Sneek, bestuurder aangemeld bij CBR
1 min gelezen
BTBMedia
SNEEK – 26 april, Het was vanmiddag flink schrikken voor het winkelend publiek en de medewerkers van de Lidl aan de Oude Oppenhuizerweg in Sneek. Rond 16:05 uur boorde een automobilist zich daar met zijn voertuig in de buitenmuur van de supermarkt. De hulpdiensten rukten massaal uit.
Door een nog onbekende oorzaak verloor de bestuurder de macht over het stuur en kwam hard in aanraking met het gebouw. Politie, brandweer en een ambulance kwamen na de melding met spoed ter plaatse. De bestuurder is nagekeken door het ambulancepersoneel, maar bleek gelukkig niet gewond te zijn geraakt en kwam met de schrik vrij.
Grote materiële schade De impact van de klap heeft voor een flinke ravage gezorgd. Niet alleen de auto raakte zwaar beschadigd, ook de gevel van de supermarkt liep flinke schade op. Dit is extra zuur, aangezien deze Lidl-vestiging recentelijk nog grondig is verbouwd.
Om er zeker van te zijn dat het pand structureel veilig is, heeft de brandweer een hoogwerker ingezet. Hiermee konden zij de situatie en de schade aan de constructie ook vanaf het dak goed inspecteren. Stichting Salvage is inmiddels opgeroepen om te assisteren bij de verdere en veilige afhandeling van de schade aan het pand.
De politie doet onderzoek naar de exacte toedracht van het ongeval. Vanwege de aard van het incident en de leeftijd van de automobilist, heeft de politie laten weten de bestuurder te hebben aangemeld bij het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR).
