Femuza en Stichting Flarden organiseren grote Sing-in’ LÛD in Martinikerk Sneek
1 min gelezen
Foto: Femuza
Op zaterdagmiddag 24 januari 2026 organiseren Femuza en Stichting Flarden 2025 een grote Sing-in’ LÛD: een muzikale en laagdrempelige samenkomst voor iedereen die van zingen houdt. De Sing-in vindt plaats van 14.00 tot 17.00 uur in de Martinikerk in Sneek (Oud Kerkhof 1).
Tijdens de Sing-in zingen deelnemers samen onder leiding van dirigent Jan Hibma en repetitor Sebastiaan Schippers. Het repertoire bestaat voor een belangrijk deel uit muziek van het project LÛD.
Meedoen is gratis en staat open voor iedereen: ervaren koorzangers, projectzangers én mensen die gewoon eens willen ontdekken hoe leuk samen zingen is. Ook wie (nog) niet meedoet aan LÛD is van harte welkom.
Doel van de Sing-in
Met deze Sing-in willen de organisatoren zangers met elkaar verbinden en de kracht van samenzang in Súdwest-Fryslân zichtbaar maken.
Aanmelden
Om een goede inschatting te maken van het aantal deelnemers wordt iedereen gevraagd zich vooraf aan te melden via: femuzaswf@gmail.com
Praktische informatie
- Datum: zaterdag 24 januari 2026
- Tijd: 14.00 – 17.00 uur
- Locatie: Martinikerk, Oud Kerkhof 1, Sneek
- Toegang: gratis
- Organisatie: Femuza & Stichting Flarden 2025
- Artistieke leiding: Jan Hibma & Sebastiaan Schipper
